INA117P
Symbol Micros:
WOINA117p
Obudowa: PDIP08
Difference Op-Amp, BW 0.2MHz, SR 2.6V/us, Voff 0.12mV, +/-5÷+/-18V, -40÷85°C
Parametry
| Napięcie pracy: | 5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 0,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2,6V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Burr-Brown |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 0,2MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2,6V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Burr-Brown |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 1 |