MC33178D
Symbol Micros:
WOMC33178d
Obudowa: SOP08
Dual R-R I/O Op-Amp, GBW 5MHz, SR 2V/us, Voff 1500uV, 4V÷36V,+/-2V÷18V, -40÷85°C MC33178DG MC33178DR2G
Parametry
| Napięcie pracy: | 2V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 5MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 2V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 5MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | ON SEMICONDUCTOR |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |