MSOP07DRZ-REEL SOP8(T/R)2500) MSKSEMI
Symbol Micros:
WOOP07drz MSK
Obudowa: SOP08
500kHz 13.5uV 100dB 1 28nA 3.8mA SOP-8 Amplifiers RoHS
Parametry
| Napięcie pracy: | 3V ~ 20V |
| Pasmo przenoszenia: | 0,5MHz |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | MSK |
| Temperatura pracy (zakres): | -10°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
Producent: MSKSEMI
Symbol producenta: MSOP07DRZ-REEL RoHS
Obudowa dokładna: SOP08t/r
Stan magazynowy:
150 szt.
| ilość szt. | 3+ | 10+ | 40+ | 150+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,5300 | 0,9950 | 0,7330 | 0,6310 | 0,5870 |
| Napięcie pracy: | 3V ~ 20V |
| Pasmo przenoszenia: | 0,5MHz |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | MSK |
| Temperatura pracy (zakres): | -10°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 1 |