OPA2134UA
Symbol Micros:
WOOPA2134ua
Obudowa: SOP08
Dual Audio Op-Amp, GBW 8MHz, SR 20V/us, Voff 0.5mV, +/-2.5÷+/-18V, -40÷85°C OPA2134UA2K5 OPA2134UAE4 OPA2134UAG4 OPA2134UA/2K5 OPA2134UA-GURT
Parametry
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 20V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz audio |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: OPA2134UA
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
2585 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 7,2786 |
Producent: Texas Instruments
Symbol producenta: OPA2134UA/2K5
Obudowa dokładna: SOP08
Magazyn zewnętrzny:
2615 szt.
| ilość szt. | 5+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,4712 |
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 20V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz audio |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |