OPA2196ID
Symbol Micros:
WOOPA2196id
Obudowa: SOP08
Op Amp Dual Low Offset Voltage Amplifier R-R I/O; 2,5MHz; SR 7V/us; 65mA; Voff 25uV; 4,5V~36V; -40°C~125°C; Odpowiednik: OPA2196IDR;
Parametry
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 36V |
| Pasmo przenoszenia: | 2,5MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 7V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 4,5V ~ 36V |
| Pasmo przenoszenia: | 2,5MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 7V/us |
| Obudowa: | SOP08 |
| Producent: | Texas Instruments |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |