OPA2227PA
Symbol Micros:
WOOPA2227pa
Obudowa: PDIP08
Dual Prec. Op-Amp, GBW 8MHz, SR 2.3V/us, Voff 0.01mV, +/-2.5÷+/-18V, -40÷85°C OPA2227PAG4
Parametry
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2,3V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Burr-Brown |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 18V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 2,3V/us |
| Obudowa: | PDIP08 |
| Producent: | Burr-Brown |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | THT |
| Liczba kanałów: | 2 |