TL084IDT STM
Symbol Micros:
WOTL084idt STM
Obudowa: SOP14
Op Amp Quad High Speed Amplifier ą18V 14-Pin SOIC
Parametry
| Napięcie pracy: | 7V ~ 36V |
| Szybkość narastania napięcia: | 13V/us |
| Pasmo przenoszenia: | 3MHz |
| Obudowa: | SOP14 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 7V ~ 36V |
| Szybkość narastania napięcia: | 13V/us |
| Pasmo przenoszenia: | 3MHz |
| Obudowa: | SOP14 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 85°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Liczba kanałów: | 4 |
| Montaż: | SMD |