TSV912IST
Symbol Micros:
WOTSV912ist
Obudowa: MSOP08
Dual R-R I/O Op-Amp, GBW 8MHz, SR 4.5V/us, Voff 0.1mV, 2.5÷5.5V, -40÷125°C
Parametry
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 5,5V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 4,5V/us |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Napięcie pracy: | 2,5V ~ 5,5V |
| Pasmo przenoszenia: | 8MHz |
| Szybkość narastania napięcia: | 4,5V/us |
| Obudowa: | MSOP08 |
| Producent: | STMicroelectronics |
| Temperatura pracy (zakres): | -40°C ~ 125°C |
| Typ układu scalonego: | Wzmacniacz operacyjny |
| Montaż: | SMD |
| Liczba kanałów: | 2 |