1-770166-1 TE CONNECTIVITY Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z 1-770166-1
Obudowa: Rys.1-770166-1
Conn Wire to Board HDR 2 POS 4.14mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 1-770166-1
Obudowa dokładna: Rys.1-770166-1
Magazyn zewnętrzny:
16945 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5888 |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 1-770166-1
Obudowa dokładna: Rys.1-770166-1
Magazyn zewnętrzny:
400 szt.
| ilość szt. | 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,5629 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |