1-770174-0 TE CONNECTIVITY Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z 1-770174-0
Obudowa: Rys.1-770174-0
Conn Wire to Board HDR 4 POS 4.14mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |