1-770182-0 TE CONNECTIVITY Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z 1-770182-0
Obudowa: Rys.1-770182-0
Conn Power HDR 9 POS 4.14mm Solder ST Thru-Hole 9 Terminal 1 Port Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 9 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Prąd: | 9,5A |
| Liczba pinów [pól]: | 9 |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Prąd: | 9,5A |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |