10114829-10102LF Amphenol FCI Złącze
Symbol Micros:
Z 10114829-10102LF
Obudowa: Rys.10114829-10102LF
Gniazdo; męskie; 2pin; THT; 1A; 125V
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | THT |
| Producent: | FCI |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | THT |
| Producent: | FCI |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,25mm |