170366-1 TE CONNECTIVITY Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z 170366-1
Obudowa: Rys.170366-1
Contact SKT Crimp ST Cable Mount 18-22AWG Bag
Parametry
| Montaż: | Zaciskanie |
| Złącze: | Styk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Kolor: | Nie dotyczy |
| Liczba pinów (pól): | 0 |
| Producent: | TE Connectivity |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Złącze: | Styk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Kolor: | Nie dotyczy |
| Liczba pinów (pól): | 0 |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |