280360 TE Connectivity
Symbol Micros:
Z 280360-TE
Obudowa: Rys.280360-TE
wtyk żeński, 6 pin, r. 2,54mm, kolor czarny
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Prąd: | 0A |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 280360
Obudowa dokładna: Rys.280360-TE
Magazyn zewnętrzny:
20000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9147 |
Producent: TE CONNECTIVITY
Symbol producenta: 280360
Obudowa dokładna: Rys.280360-TE
Magazyn zewnętrzny:
161524 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3609 |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Producent: | TE Connectivity |
| Prąd: | 0A |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,54mm |