794772-4 TE CONNECTIVITY Uszczelka
Symbol Micros:
Z 794772-4
Obudowa: Rys.794772-4
Connector Accessories Interfacial Seal Urethane Foam Package
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Montaż: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Nie dotyczy |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Rodzaj złącza: | Uszczelka |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Prąd: | 0A |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Montaż: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Nie dotyczy |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Rodzaj złącza: | Uszczelka |
| Napięcie pracy: | 0V |
| Prąd: | 0A |
| Producent: | TE Connectivity |
| Raster [m]: | 4,14mm |