8-215464-8 TE CONNECTIVITY Gniazdo "Micro-Match"
Symbol Micros:
Z AMP215464-18
Obudowa: Rys.AMP-8-215464-8
męskie, 18pin (2x9), proste do druku, r. 1,27mm, 1A, 100V, temp. pracy -40C+105C odp. AMP-8-215464-8
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 18 |
| Układ wyprowadzeń: | 2x9 |
| Montaż: | THT |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Liczba pinów [pól]: | 18 |
| Układ wyprowadzeń: | 2x9 |
| Montaż: | THT |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |