B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN) JST
Symbol Micros:
Z B2B-PH-SM4-TBT
Obudowa: Rys.B2B-PH-SM4-TBT
Conn Shrouded Header HDR 2 POS 2mm Solder ST Top Entry SMD T/R
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Montaż: | SMD |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN) RoHS
Obudowa dokładna: Rys.B2B-PH-SM4-TBT
karta katalogowa
Stan magazynowy:
50 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 600+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,7400 | 1,7300 | 1,3600 | 1,2300 | 1,1900 |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: B2B-PH-SM4-TBT (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.B2B-PH-SM4-TBT
Magazyn zewnętrzny:
42000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1900 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Montaż: | SMD |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |