B2B-XH-A JST Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z B2B-XH-A
Obudowa: Rys.B2B-XH-A
Przewód-płytka; gniazdo; męskie; XH; 2,5mm; PIN: 2; THT; 250V; 3A
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: B2B-XH-A (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.B2B-XH-A
Magazyn zewnętrzny:
67875 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1223 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 2,5mm |