B4B-ZR-SM4-TFT (LF)(SN) JST
Symbol Micros:
Z B4B-ZR-SM4-TFT
Obudowa: Rys.B4B-ZR-SM4-TFT
Conn Shrouded Header HDR 4 POS 1.5mm Solder ST SMD T/R
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: B4B-ZR-SM4-TFT (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.B4B-ZR-SM4-TFT
Magazyn zewnętrzny:
113600 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9164 |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 50V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 1A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,5mm |