BM06B-ZESS-TBT (LF)(SN) JST
Symbol Micros:
Z BM06B-ZESS-TBT
Obudowa: Rys.BM06B-ZESS-TBT
Conn Shrouded Header HDR 6 POS 1.5mm Solder ST SMD T/R
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: BM06B-ZESS-TBT (LF)(SN)
Obudowa dokładna: Rys.BM06B-ZESS-TBT
Magazyn zewnętrzny:
8000 szt.
| ilość szt. | 800+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,3713 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 100V |
| Producent: | JST |
| Prąd: | 2A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,5mm |