DF11-14DS-2C HIROSE Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z DF11-14DS-2C
Obudowa: Rys.DF11-14DS-2C
wtyk; żeński; 14pin; raster: 2mm; 2A; 250V
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 14 |
| Producent: | HIROSE |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |
Producent: HIROSE
Symbol producenta: DF11-14DS-2C
Obudowa dokładna: Rys.DF11-14DS-2C
Magazyn zewnętrzny:
1500 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5679 |
| Liczba pinów [pól]: | 14 |
| Producent: | HIROSE |
| Prąd: | 2A |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |