EHR-2 JST Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z EHR-2
Obudowa: Rys.EHR-2
Conn Housing RCP 2 POS 2.5mm Crimp ST Cable Mount White Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 250V |
Producent: Japan Science and Technology
Symbol producenta: EHR-2
Obudowa dokładna: Rys.EHR-2
Magazyn zewnętrzny:
47177 szt.
| ilość szt. | 10000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0605 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | JST |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,5mm |