Złącze FK-MCP 1,5/ 3-ST-3,81BKBDS6-4Q / 1723191 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros: Z FK-MCP 1.5/ 3-ST-3.81BKBDS6-4Q
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.FK-MCP 1.5/ 3-ST-3.81BKBDS6-4Q
Conn Spring Cage F 3 POS 3.81mm 8A Cardboard
Parametry
Wysokość [m]: 12,4mm
Liczba pinów [pól]: 3
Kolor: Zielony
Raster [m]: 3,81mm
Producent: PHOENIX CONTACT
Magazyn zewnętrzny:
50 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Wysokość [m]: 12,4mm
Liczba pinów [pól]: 3
Kolor: Zielony
Raster [m]: 3,81mm