Złącze GMKDS 3/ 3 / 1731035 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z GMKDS 3/ 3
Obudowa: Rys.GMKDS 3/ 3
Conn PC Terminal Block 3 POS 7.5mm Solder ST Thru-Hole 24A
Parametry
| Wysokość [m]: | 18,0mm |
| Raster [m]: | 7,62mm |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: GMKDS 3/ 3
Obudowa dokładna: Rys.GMKDS 3/ 3
Magazyn zewnętrzny:
2004 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 5,2715 |
| Wysokość [m]: | 18,0mm |
| Raster [m]: | 7,62mm |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |