JS-1151-18 CHYAO-SHIUNN Connector
Symbol Micros:
Z JS-1151-18
Obudowa: Rys.JS-1151-18
Gniazdo; męskie; 18pin (2x9); proste; raster: 4,2mm; THT; z kluczem; podwójny; z kołkami stabilizującymi; cynowane; kolor biały
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 18 |
| Producent: | HSM |
| Prąd: | 7A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Liczba pinów [pól]: | 18 |
| Producent: | HSM |
| Prąd: | 7A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |