M80-5400842 Harwin Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z M80-5400842
Obudowa: Rys.M80-5400842
gniazdo; męskie; 8pin; Seria: Datamate J-Tek; raster; 2mm; THT; 3A; 800V; proste; gwint; M2x0,4mm
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | HARWIN |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 800V |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | HARWIN |
| Prąd: | 3A |
| Napięcie pracy: | 800V |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 2,0mm |