W4230-10PDSTB0N HSM Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MFG10p
Obudowa: Rys.MFG10p
gniazdo; proste; do druku; 10pin; układ wyprowadzeń: 2x5; raster: 3.0mm pasuje do serii MFM, odp.MOLEX MX-43045-1012
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | HSM |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
Towar w drodze
Planowany termin:
2026-06-15
Ilość szt.: 500
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | HSM |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 3mm |