Złącze MKKDS 1.5/ 2-5.08 / 1725038 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z MKKDS 1.5/ 2-5.08
Obudowa: Rys.MKKDS 1.5/ 2-5.08
Conn PC Terminal Block 4 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 17.5A Cardboard
Parametry
| Wysokość [m]: | 25,2mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: MKKDS 1.5/ 2-5.08
Obudowa dokładna: Rys.MKKDS 1.5/ 2-5.08
Magazyn zewnętrzny:
1030 szt.
| ilość szt. | 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 4,6461 |
| Wysokość [m]: | 25,2mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |