Złącze MKKDSNH 1.5/ 3-5.08 / 1731831 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros:
Z MKKDSNH 1.5/ 3-5.08
Obudowa: Rys.MKKDSNH 1.5/ 3-5.08
Conn PC Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 13.5A
Parametry
| Wysokość [m]: | 19,1mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: MKKDSNH 1.5/ 3-5.08
Obudowa dokładna: Rys.MKKDSNH 1.5/ 3-5.08
Magazyn zewnętrzny:
1235 szt.
| ilość szt. | 150+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,3075 |
| Wysokość [m]: | 19,1mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj śruby: | Śruba prosta |