Złącze MSTBV 2,5/12-GF-5,08 / 1777170 PHOENIX CONTACT
Symbol Micros: Z MSTBV 2.5/12-GF-5.08
Symbol Kontrahenta:
Obudowa: Rys.MSTBV 2.5/12-GF-5.08
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 12 POS 5.08mm Solder ST Top Entry Thru-Hole Cardboard
Parametry
Wysokość [m]: 12,0mm
Liczba pinów [pól]: 12
Kolor: Zielony
Producent: PHOENIX CONTACT
Raster [m]: 5,08mm
Magazyn zewnętrzny:
484 szt.
ilość szt. 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia)
Dodaj do porównywarki
Sposób pakowania:
50
Dostawa w ciągu 4-7 dni roboczych.
Minimalna kwota zamówienia
musi przekraczać 40 Euro.
Wysokość [m]: 12,0mm
Liczba pinów [pól]: 12
Kolor: Zielony
Producent: PHOENIX CONTACT
Raster [m]: 5,08mm