MVSTBR 2,5/ 8-ST-5,08 / 1792304 PHOENIX CONTACT Listwa zaciskowa
Symbol Micros:
Z MVSTBR 2,5/ 8-ST-5,08
Obudowa: Rys.1792304
8 pól; raster: 5.08mm; wysokość:26mm; kolor zielony; 320V; 12A; 24-12AWG; kątowA; styki cynowane
Parametry
| Wysokość [m]: | 26,0mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Kolor: | Zielony |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Seria: | MVSTBR |
| Wysokość [mm]: | 26mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |
Producent: PHOENIX
Symbol producenta: MVSTBR 2.5/ 8-ST-5.08
Obudowa dokładna: Rys.1792304
Magazyn zewnętrzny:
521 szt.
| ilość szt. | 50+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 14,2996 |
| Wysokość [m]: | 26,0mm |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Kolor: | Zielony |
| Producent: | PHOENIX CONTACT |
| Seria: | MVSTBR |
| Wysokość [mm]: | 26mm |
| Raster [m]: | 5,08mm |