0009652028 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0009652028
Obudowa: Rys.0009652028
Conn Wire to Board HDR 2 POS 3.96mm Solder ST Top Entry Thru-Hole KKŽ Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 7A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Raster [m]: | 3,96mm |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0009652028
Obudowa dokładna: Rys.0009652028
Magazyn zewnętrzny:
23477 szt.
| ilość szt. | 2000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,3176 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Prąd: | 7A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Raster [m]: | 3,96mm |