0009652038 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0009652038
Obudowa: Rys.0009652038
Conn Wire to Board HDR 3 POS 3.96mm Solder ST Top Entry Thru-Hole SPOXż Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Prąd: | 7A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Raster [m]: | 3,96mm |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0009652038
Obudowa dokładna: Rys.0009652038
Magazyn zewnętrzny:
22618 szt.
| ilość szt. | 8000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4416 |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Prąd: | 7A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Raster [m]: | 3,96mm |