0015249064 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0015249064
Obudowa: Rys.0015249064
Conn Wire to Board HDR 6 POS 4.2mm Solder RA Side Entry Thru-Hole Mini-FitŽ BMI Tray
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0015249064
Obudowa dokładna: Rys.0015249064
Magazyn zewnętrzny:
680 szt.
| ilość szt. | 680+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,9170 |
| Liczba pinów [pól]: | 6 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 13A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |