0022013107 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-0022013107
Obudowa: Rys.0022013107
Conn Housing F 10 POS 2.54mm Crimp ST Cable Mount White KK Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0022013107
Obudowa dokładna: Rys.0022013107
Magazyn zewnętrzny:
21982 szt.
| ilość szt. | 4500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4842 |
| Liczba pinów [pól]: | 10 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,54mm |