39-00-0038 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-0039000038
Obudowa: Rys.39-00-0038
Styk; żeński; rozmiar przewodu: 24AWG÷18AWG; cynowany; zaciskany; rolka odp. MX-5556T
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0038000038 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0038
karta katalogowa
Stan magazynowy:
2700 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 4000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,4510 | 0,1720 | 0,0967 | 0,0798 | 0,0751 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000038
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0038
Magazyn zewnętrzny:
2648000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0751 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000038
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0038
Magazyn zewnętrzny:
7956000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0751 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0039000038
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0038
Magazyn zewnętrzny:
16244000 szt.
| ilość szt. | 12000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0751 |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |