39-28-1143 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-0039281143
Obudowa: Rys.39-28-1143
Gniazdo; męskie; 14pin (2x7); proste; THT; raster 4,2mm; bez styków; 9A; UL94V-2
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 14 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39-28-1143 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.39-28-1143
karta katalogowa
Stan magazynowy:
155 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 1000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,7700 | 2,3900 | 1,8900 | 1,7200 | 1,6400 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39281143
Obudowa dokładna: Rys.39-28-1143
Magazyn zewnętrzny:
7600 szt.
| ilość szt. | 200+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8923 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39281143
Obudowa dokładna: Rys.39-28-1143
Magazyn zewnętrzny:
25000 szt.
| ilość szt. | 400+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,4582 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39281143
Obudowa dokładna: Rys.39-28-1143
Magazyn zewnętrzny:
150 szt.
| ilość szt. | 25+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,0209 |
| Liczba pinów [pól]: | 14 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |