50579403 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-0050579403
Obudowa: Rys.50579403
obudowa wtyku 3 pin MOLEX, 50579403, kolor czarny
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 50579403
Obudowa dokładna: Rys.50579403
Magazyn zewnętrzny:
22500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6075 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0050579403
Obudowa dokładna: Rys.50579403
Magazyn zewnętrzny:
281681 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5139 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 50579402
Obudowa dokładna: Rys.50579403
Magazyn zewnętrzny:
9500 szt.
| ilość szt. | 500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5048 |
| Liczba pinów [pól]: | 3 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Montaż: | Na przewód |
| Złącze: | Wtyk |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,54mm |