0436400201 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0436400201
Obudowa: Rys.0436400201
Conn Housing M 2 POS 3mm Crimp ST Cable Mount Black Micro-Fit 3.0ż Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | MOLEX |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Prąd: | 5A |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0436400201
Obudowa dokładna: Rys.0436400201
Magazyn zewnętrzny:
364842 szt.
| ilość szt. | 7500+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5466 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Producent: | MOLEX |
| Złącze: | Wtyk |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Prąd: | 5A |
| Raster [m]: | 3mm |