0436450408 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0436450408
Obudowa: Rys.0436450408
Conn Housing RCP 4 POS 3mm Crimp ST Cable Mount Black Micro-Fit 3.0ż Bag
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Producent: | MOLEX |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0436450408
Obudowa dokładna: Rys.0436450408
Magazyn zewnętrzny:
3000 szt.
| ilość szt. | 3000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,1943 |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Producent: | MOLEX |
| Złącze: | Wtyk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Prąd: | 5A |
| Raster [m]: | 3mm |