0530480210 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0530480210
Obudowa: Rys.0530480210
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 2 POS 1.25mm Solder RA Side Entry Thru-Hole PicoBlade Tray
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0530480210
Obudowa dokładna: Rys.0530480210
Magazyn zewnętrzny:
21859 szt.
| ilość szt. | 5000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,6631 |
| Liczba pinów [pól]: | 2 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | THT |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,25mm |