0533980471 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-0533980471
Obudowa: Rys.MX-53398-0471
Gniazdo; męskie; 4pin; raster: 1,5mm; pionowa; 1A; 125V
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Raster [m]: | 1,5mm |
| Rodzaj złącza: | Męskie |