Złącze MOLEX 53398-0871
Symbol Micros:
Z MX-0533980871
Obudowa: Rys.MX-53398-0871
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0533980871 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.MX-53398-0871
Stan magazynowy:
316 szt.
| ilość szt. | 2+ | 10+ | 50+ | 200+ | 800+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 3,5400 | 2,2400 | 1,7700 | 1,6100 | 1,5400 |
| Liczba pinów [pól]: | 8 |
| Producent: | MOLEX |
| Montaż: | SMD |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Złącze: | Gniazdo |
| Napięcie pracy: | 125V |
| Prąd: | 1A |
| Raster [m]: | 1,5mm |
| Rodzaj złącza: | Męskie |