70543-0003 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-0705430003
Obudowa: Rys.70543-0003
Gniazdo; męskie; 4 pin; seria SL; raster: 2,54; THT; proste; styki złocone;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0705430003
Obudowa dokładna: Rys.70543-0003
Magazyn zewnętrzny:
15425 szt.
| ilość szt. | 294+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,8233 |
| Liczba pinów [pól]: | 4 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Montaż: | THT |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Prosta |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 2,54mm |