0874370263 MOLEX Złącza kablowe
Symbol Micros:
Z MX-0874370263
Obudowa: Rys.0874370263
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 2 POS 1.5mm Solder ST SMD Pico-SPOX T/R/Tube
Parametry
| Liczba pinów (pól): | 2 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 2,5A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0874370263
Obudowa dokładna: Rys.0874370263
Magazyn zewnętrzny:
9000 szt.
| ilość szt. | 900+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,9933 |
| Liczba pinów (pól): | 2 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 2,5A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |