0874370743 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-0874370743
Obudowa: Rys.0874370743
Conn Shrouded Header (4 Sides) HDR 7 POS 1.5mm Solder ST SMD Pico-SPOXż T/R
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 7 |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 2,5A |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0874370743
Obudowa dokładna: Rys.0874370743
Magazyn zewnętrzny:
4000 szt.
| ilość szt. | 1000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 1,4984 |
| Liczba pinów [pól]: | 7 |
| Orientacja przestrzenna: | Pionowa |
| Montaż: | SMD |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 2,5A |
| Złącze: | Gniazdo |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 1,5mm |