16-02-0086 MOLEX Złącze kablowe
Symbol Micros:
Z MX-16-02-0086
Obudowa: Rys.16-02-0086
pin; żeński; seria: SL; raster: 2,54mm;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Styk |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Napięcie pracy: | 250V |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 3A |
| Złącze: | Styk |
| Montaż: | Zaciskanie |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 2,54mm |