2169890001 MOLEX
Symbol Micros:
Z MX-2169890001
Obudowa: Rys.2169890001
Conn USB 2.0 Type C F 14 POS 0.45mm Solder RA Thru-Hole 14 Terminal 1 Port
Parametry
| Producent: | MOLEX |
| Typ: | USB C |
| Montaż: | THT |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Prąd: | 1,25A |
| Wersja: | USB 2.0 |
| Złącze: | Gniazdo |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 2169890001
Obudowa dokładna: Rys.2169890001
Magazyn zewnętrzny:
21300 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,5908 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 2169890001
Obudowa dokładna: Rys.2169890001
Magazyn zewnętrzny:
12000 szt.
| ilość szt. | 300+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 2,3872 |
| Producent: | MOLEX |
| Typ: | USB C |
| Montaż: | THT |
| Napięcie pracy: | 30V |
| Prąd: | 1,25A |
| Wersja: | USB 2.0 |
| Złącze: | Gniazdo |
| Orientacja przestrzenna: | Kątowa |