39-00-0046 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-39-00-0046
Obudowa: Rys.39-00-0046
Styk; żeński; rozmiar przewodu: 28AWG, cynowany, zaciskany;
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0039000046 RoHS
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0046
karta katalogowa
Stan magazynowy:
6000 szt.
| ilość szt. | 5+ | 30+ | 200+ | 1000+ | 6000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,5170 | 0,1980 | 0,1120 | 0,0923 | 0,0861 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000046
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0046
Magazyn zewnętrzny:
4400 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0879 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000046
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0046
Magazyn zewnętrzny:
282000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,0861 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000046
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0046
Magazyn zewnętrzny:
1008000 szt.
| ilość szt. | 6000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1017 |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Żeńskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |