39-00-0061 MOLEX Złącze Mini-Fit Jr.
Symbol Micros:
Z MX-39-00-0061
Obudowa: Rys.39-00-0061
Styk; męski; rozmiar przewodu: 24AWG÷18AWG, cynowany, zaciskany odp. MX-5558PBT
Parametry
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 0039000061
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0061
Magazyn zewnętrzny:
124000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1328 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000061
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0061
Magazyn zewnętrzny:
3600 szt.
| ilość szt. | 100+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1451 |
Producent: MOLEX
Symbol producenta: 39000061
Obudowa dokładna: Rys.39-00-0061
Magazyn zewnętrzny:
588000 szt.
| ilość szt. | 4000+ (Proszę czekać na potwierdzenie zamówienia) |
|---|---|
| cena netto (PLN) | 0,1701 |
| Liczba pinów [pól]: | 0 |
| Producent: | MOLEX |
| Prąd: | 9A |
| Montaż: | Na przewód |
| Orientacja przestrzenna: | Nie dotyczy |
| Złącze: | Styk |
| Napięcie pracy: | 600V |
| Rodzaj złącza: | Męskie |
| Raster [m]: | 4,2mm |